Kalitemiz Tescillendi.
Kalite belgemiz tescillenmiştir...

Detaylı Bilgi

ATY WEB Online Sipariş Programı

GİRİŞ

Dünyanın önde gelen markalarını sizlerin hizmetine sunuyoruz...

Detaylı Bilgi
  :: İNSAN KAYNAKLARI

     İNSAN KAYNAKLARI FELSEFEMİZ
     İnsan kaynaklarımızı şirketimizin sadece en önemli kaynağı değil, tüm kaynakları yöneten asıl varlığımız olarak kabul ederiz. Başarımızın, müşterilerimizin memnuniyeti ve çalışanlarımızın motivasyonuna bağlı olduğunun bilincinde olarak insan kaynakları misyonumuzu "müşteri memnuniyetinin arttırılması için motive olmuş, lider çalışanlar oluşturmak" olarak belirledik.

     SEÇME - YERLEŞTİRME
     Şirketimize internet, e-mail, fax, posta veya iş istek formu doldurmak yoluyla yapılan tüm başvurular başvuru havuzunda toplanır. Eleman ihtiyacı doğduğunda, başvurular arasından uygun görülen adaylar ön görüşme için İnsan Kaynakları Bölümüne çağrılır. Yeterli bulunanlar, ilgili bölümün yöneticisinin de katıldığı ikinci bir görüşmeye çağrılır. Adaylara kişilik testleri ve genel yetenek testleri uygulanır. Bu aşamada olumlu sonuç alındığında, işe başlaması için adaya çağrı yapılır.

     EĞİTİM VE GELİŞTİRME
     Eğitimler şirketin hedefleri ve organizasyonun ihtiyaçları kapsamında ve çalışanların kişisel gelişim planı çerçevesinde, en yüksek performansa ulaşmak amacıyla yeterliliklere, bilgiye ve beceriye dayalı olarak planlanır. Ayrıca her yeni işe başlayan personele görevine göre değişen şirket içi eğitim ve yönlendirme eğitimi uygulanmaktadır.

     KARİYER OLANAKLARI
    Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerinin sağlanması için fırsat eşitliği gözeten bir istemimiz vardır. Personelin yükselmesi için, kişisel profilindeki gelişme, görevini tamamlama, kıdem, rotasyon ve üstlerin takdiri gibi kriterler geçerli olmaktadır. Tüm adaylar özgeçmişlerini info@atyotomotiv.com adresine gönderebilir.

 

 

ATY ve DİTAŞ Ortaklaşa düzenlediği bilgilendirme toplantısı

   

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HASAN ATILGAN TÜRK-RUS İŞ FORMUN'A KATILDI...

 

   

ATY OTOMOTİV A.Ş AUTOMECHANİKA İSTANBUL'DA , 7-10 NİSAN 2011

   

ATY Otomotiv Bayi Toplantıları

   

LEMFÖRDER Ürünleri Satışa Sunulmuştur.

   

SACHS Ürünleri Satışa Sunulmuştur.

   

CASTROL ...

   

MAHLE Piston ...

   

ATY ...

   

DİTAŞ ...

   

DAYCO ...

 

   

ATY V-184 Kapı Kilitleri Satışa Sunulmuştur...

   

QUAYT ...